Оголошення

У з'язку з введенням воєнного стану з 24.02.22р. ми переходимо на весняні канікули. Навчання розпочнеться 14.03.22р. у дистанційній формі для 1-9 класів.

Шановні батьтки! З 26 жовтня 2021 року Рівненська область перебуває у "червоній" зоні. У зв'язку з карантинними обмеженнями здобувачі освіти 1-4 класів Лінчинської філії будуть начатися у звичайному режимі, а учні 5-9 класів переходять на дистанційну форму навчання.

З 1 по 14 лютого проходить реєстрація для участі у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика. Марафон проводиться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Деталі за посиланням

Створено за допомогою Webnode