Останні новини

Також нас можна знайти в соцмережі Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100047519797819

Тиждень вдячності захисникам та захисницям України.

https://www.facebook.com/share/v/Jt1syykysJCeHbdJ/

https://www.facebook.com/share/v/TQbQKFsMpA16Da2v/

від admin 11.10.2024

Увага! Діти на дорозі!

           https://www.facebook.com/share/v/VKtMmYe93NmapDzL/

                від admin 25.09.2024

Кіберполіція України започаткувала цікавий і надзвичайно корисний проєкт, до якого запрошує долучатися всіх охочих. Ідеться про проєкт БРАМА, який створений волонтерами для протидії дезінформації, захисту медіа простору від російської пропаганди та незаконному контенту в інформаційному просторі. 

Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, протидія шахрайствам в мережі Інтернет, зменшення впливу пропаганди на суспільство та очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації. 

Основними цілями проекту «BRAMA» є:

- Знищення російських осередків в медіа просторі;

- Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;

- Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;

- Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;

- Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;

- Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції. 

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

В Україні запустили проєкт "BRAMA. Онлайн варта України": про що він та як долучитися На сьогодні у проєкта є офіційний телеграм-канал BRAMA (https://t.me/+VQbWuHvcGJg2MjBi), а також планується запуск мобільного додатку та освітньої платформи. Долучитися до проєкту "BRAMA" може кожен. Необхідно лише мати мобільний телефон або комп'ютер та бажання приєднатися до важливої справи.

від admin 13.04.2024

Конкурс читців-декламаторів "Живи кобзарю в пам'яті людській"


Лінчинська філія
Керівник: Філончук Олена Володимирівна

Автор: Тарас Григорович Шевченко
Вікова категорія: 7 років


Конкурс читців-декламаторів "Живи кобзарю в пам'яті людській"








Лінчинська філія
Керівник: Лук'янчук Світлана Євстафіївна

Автор: Тарас Григорович Шевченко
Вікова категорія: 9-13 років


Конкурс читців-декламаторів "Живи кобзарю в пам'яті людській"


Лінчинська філія
Керівник: Попач Галина Йосипівна

Автор: Тарас Григорович Шевченко
Вікова категорія: 9 років

Дорогі учні!Шановні вчителі та батьки!Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.Глибока подяка педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів! 

від admin 31.05.2023

День Цивільного захисту!

від admin 12.05.2023

Сьогодні, 01 квітня, село Лінчин зустріло свого ще одного Героя 24-річного Володимира Усача

Який загинув 30 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання. Дорога воїна до рідної домівки була дуже довгою, але сьогодні тіло юнака було повернуто додому. У цей скор­ботний день ми всі гли­бо­ко су­муємо та спів­чу­ваємо сім'ї Захисника. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім'ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Співчуття мамі, сестрі, братам та рідним. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Хлопець запам'ятався вчителям спокійним, добрим, щирим, врівноваженим, чуйним, на якого можна було покластися. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам'ять Герою! Слава Україні!

від admin 01.04.2023

"Цифрові інструменти Google для освіти"

Дуже приємно, що навіть в умовах воєнного стану, держава підтримує вчителів та турбується про якість освітнього процесу. До нашого ліцею сьогодні завітали очільник Березнівської громади, міський голова Руслан ПИЛИПЧУК та начальник відділу освіти Анатолій ГУДЬКО, які вручили 11 модних девайсів. Сучасні хромбуки, які отримали педагоги нашого ліцею та філій в рамках національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю", реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, компанією Google та ЮНЕСКО, обласними державними адміністраціями. Варто зазначити, що майже 72 % педагогів нашого ліцею пройшли курси "Цифрові інструменти Google для освіти", що значно поліпшить використання хромбуків у освітньому процесі. Щиро дякуємо за співпрацю!

від admin 18.01.2023

День української хустки 2022р.

"Ой хустино, хустиночко!!!

Мережана, шита.." ( Т. Г. Шевченко)

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це - невід'ємна частина української культурної спадщини.А хустка в нас завжди була в пошаніУ літню спеку й люті холоди. Їх гарно так замотували пані, Як йшли до церкви, вдома, та й завжди.А літню хустку часто вишивали,Щоб гарною на голові була.І хустка людям щедро дарувалаСвій захисток від сонця і тепла.

від admin 07.12.2022

20 листопада в селі Лінчин відбувся благодійний концерт -ярмарка під час якого було зібрано 21100 гривень, для потреб Збройних Сил України.Колектив Лінчинської філії щиро дякує зав. клубу Крук Т. О. , жителям с. Лінчин, всім присутнім за добровільні, благочинні внески, адже в такий нелегкий для України час кожна гривня для ЗСУ має значення. Також висловлюємо теплі слова подяки учням нашого закладу та їхнім батькам, які активно долучились до проведення благодійного заходу. Саме в такі відповідальні моменти, коли працівники філії, учні та батьки підтримують один одного, ми з гордістю розуміємо, яка дружня надійна родина нашої філії - зазначають педагоги та зичать українським військовим сил.Ми віримо в них і саме в їхніх руках перемога України та майбутнє наших дітей ! "Сила наша - саме в єдності. Тож разом до перемоги!"

від admin 01.12.2022

На повернення до мирного, спокійного життя з нетерпінням чекають усі: дорослі і малі... Наші мужні воїни ЗСУ нездоланно стоять на захисті держави, а ті, хто в тилу, прагнуть підтримати, допомогти щирою молитвою чи корисною справою. Кожен, чим може, намагається наблизити цей час. Зараз, як ніколи, важливо гуртуватися та підтримувати один одного. Бо наша єдність, наша увага одне до одного, наша здатність боротися і працювати разом заради спільних інтересів - це гарантія української перемоги та поразки ворогів. У цей нелегкий для всіх нас час, працівники Лінчинської філії й батьківська громадськість не залишаються осторонь проблем держави та вносять часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - створюючи окопні свічки для наших воїнів. Безмежна вдячність всім, хто долучається! Дорогі наші Захисники! Мужні, відважні та нескорені воїни Світла! Нехай ангели оберігають Вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою. Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді!

від admin 27.10.2022

День украї́нської писе́мності та мо́ви - свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За християнським календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Історія встановлення.

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Нестора-Літописця».

Мово рідна, слово рідне,
Хто вас забуває,
Той у грудях не серденько,
А лиш камінь має.
Як ту мову нам забути,
Котрою учила
Нас всіх ненька говорити,
Ненька наша мила.
У тій мові нам співали,
Нам казки казали,
У тій мові нам минувшість
Нашу відкривали.
От тому плекайте, діти,
Рідну свою мову,
Вчіться складно говорити
Своїм рідним словом.

від admin 14.09.2022

Випуск 2021р

від admin 10.06.21р.





Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати